Pomaganie jest fajne! Moc prezentów w Witoldowie

Pomaganie jest fajne! Moc prezentów w Witoldowie

ALSTAL Grupa Budowlana nie czekała aż do wigilijnego wieczoru i już w połowie grudnia wcieliła się w rolę Świętego Mikołaja. Tym razem postanowiliśmy spełnić marzenia uczniów Szkoły Podstawowej w Witoldowie i ufundowaliśmy im wyposażenie sali gimnastycznej. Od teraz każda lekcja WF-u będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

To będą radosne święta Bożego Narodzenia dla uczniów z Witoldowa. To wszystko dzięki ufundowanemu przez ALSTAL Grupa Budowlana najnowszemu sprzętowi sportowemu, który trafił do wyposażenia sali gimnastycznej. Do tej pory lekcje prowadzone były głównie „pod chmurką” ze względu na brak odpowiedniego wyposażenia. Teraz to się zmieni.

- Bardzo dziękuję ALSTAL Grupie Budowlanej i Panu Prezesowi Jarosławowi Szczupakowi za błyskawiczną pomoc dla naszych uczniów. To piękne prezenty dla naszej szkoły. Na pewno lekcje WF-u będą od teraz dużo bardziej urozmaicone i ciekawsze. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi – powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej w Witoldowie, Halina Chmiel.

Podczas uroczystego przekazania świątecznych prezentów w postaci sprzętu i akcesoriów sportowych ALSTAL Grupę Budowlaną reprezentowała Małgorzata Manelska.

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Widzieć uśmiechy dzieci to dla nas największa nagroda i wielka radość. Jestem przekonana, że jeszcze się spotkamy w Witoldowie  – powiedziała kierownik ds. komunikacji i marketingu, Małgorzata Manelska.

Pomoc, szczególnie dzieciom, to już tradycja w naszej firmie.

Wcześniej, z ogromną przyjemnością, ALSTAL Grupa Budowlana przygotowała Szlachetną Paczkę, a w okresie bożonarodzeniowym będziemy jeszcze spełniać gwiazdkowe marzenia m.in. podopiecznych Domów Dziecka.

zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.