English (United Kingdom) Polish (Poland)

Aktualności

 

Otwarcie lodowiska Torbyd w Bydgoszczy

W piątek 05.01.2018 r. firma ALSTAL jako Generalny Wykonawca oficjalnie przekazała symboliczne klucze do lodowiska Torbyd w Bydgoszczy.

Więcej…
 
ALSTAL buduje Szkołę Muzyczną w Warszawie!

Jedną z nowych inwestycji, którą aktualnie realizuje ALSTAL, jest budowa sali koncertowej z zapleczem dydaktycznym oraz przebudowa i adaptacja istniejącego budynku dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 przy ul. Rakowieckiej 21 w Warszawie.

Więcej…
 
Budowa Zespołu Szkół Przedszkolno – Szkolnych w Umultowie

Pod koniec ubiegłego tygodnia  odbyła się wizytacja na budowie Zespołu Szkół Przedszkolno – Szkolnych w Umultowie. W wizytacji uczestniczył Wiceprezydent Poznania, przedstawiciele Wydziału Oświaty i Prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich. Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem i rośnie w oczach. 

Więcej…
 
ALSTAL uczestnikiem XXIII Konferencji "Leightweight Structures in Civil Engineering"

W dniu dzisiejszym dzięki współpracy z Uniwersytetem Technologiczno – Przyrodniczym, firma ALSTAL uczestniczyła w XXIII Konferencji "Leightweight Structures in Civil Engineering",która odbyła się w Bydgoszczy w Hotelu Mercure. 

Więcej…
 
ALSTAL po raz kolejny nagrodzony w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017”!

W dniu 13 października 2017 r.  w Centrum Konferencyjnym Hotelu Holiday Inn odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017” oraz „Wnętrze Roku Pomorza i Kujaw 2017 ”. 

Więcej…
 
Gala SPORTOWA POLSKA 2017 z udziałem Alstalu

W tym roku już po raz 18. przedstawiciele samorządów i biznesu, którzy budują infrastrukturę sportową i wychowują młode pokolenie poprzez sport spotkali się na Gali Sportowa Polska, która odbyła się 25 października w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Więcej…
 
Forum BUDOWNICTWO w POLSCE 2018 z udziałem Alstalu

W dniu 12 października 2017 roku odbyło się w hotelu Aiport Okęcie w Warszawie, coroczne Forum Budownictwa w Polsce z udziałem Alstal Grupy Budowlanej. Naszą firmę reprezentował Prezes Zarządu Pan Jarosław Szczupak, który został zaproszony do udziału w panelu dyskusyjnym na temat 

Więcej…
 
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zyska nowy budynek dydaktyczno-biurowy

Firma ALSTAL Grupa Budowlana podpisała umowę z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wykonanie drugiego etapu budowy budynku dydaktyczno-biurowego, który ma służyć studentom tej uczelni.

Więcej…
 
<< << < < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > > >> >>

Strona 1 z 24
© 2018 ALSTAL Grupa Budowlana - Generalny wykonawca