English (United Kingdom) Polish (Poland)

Aktualności

 

Wmurowaniem aktu erekcyjnego w Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu

 

27 czerwca na miejscu budowy odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego. W tubie z aktem erekcyjnym znalazła się lokalne gazety oraz okolicznościowa moneta. Grawerowana tuba została umieszczona w szklanej gablocie i wmurowana w ściany Centrum, tak aby w przyszłości była widoczna dla wszystkich korzystających z obiektu.

Więcej…
 
ALSTAL dokona rozbudowy szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku

12.04.2018 r. ALSTAL podpisał umowę na rozbudowę Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku. Inwestorem jest Copernicus Podmiot Leczniczy sp. z o.o. . 

Więcej…
 
Symboliczna wiecha zawisła nad budowanym przez ALSTAL Ośrodku Radioterapii w Gorzowie Wielkopolskim.

 

W piątek 23 marca ALSTAL zawiesił symboliczną wiechę na budowanym Ośrodku Radioterapii. I etap budowy dobiegł końca, inwestycja jest w stanie surowym zamkniętym, a jej realizacja odbywa się zgodnie z założonym harmonogramem. 

Więcej…
 
Otwarcie lodowiska Torbyd w Bydgoszczy

W piątek 05.01.2018 r. firma ALSTAL jako Generalny Wykonawca oficjalnie przekazała symboliczne klucze do lodowiska Torbyd w Bydgoszczy.

Więcej…
 
ALSTAL buduje Szkołę Muzyczną w Warszawie!

Jedną z nowych inwestycji, którą aktualnie realizuje ALSTAL, jest budowa sali koncertowej z zapleczem dydaktycznym oraz przebudowa i adaptacja istniejącego budynku dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 przy ul. Rakowieckiej 21 w Warszawie.

Więcej…
 
Budowa Zespołu Szkół Przedszkolno – Szkolnych w Umultowie

Pod koniec ubiegłego tygodnia  odbyła się wizytacja na budowie Zespołu Szkół Przedszkolno – Szkolnych w Umultowie. W wizytacji uczestniczył Wiceprezydent Poznania, przedstawiciele Wydziału Oświaty i Prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich. Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem i rośnie w oczach. 

Więcej…
 
ALSTAL uczestnikiem XXIII Konferencji "Leightweight Structures in Civil Engineering"

W dniu dzisiejszym dzięki współpracy z Uniwersytetem Technologiczno – Przyrodniczym, firma ALSTAL uczestniczyła w XXIII Konferencji "Leightweight Structures in Civil Engineering",która odbyła się w Bydgoszczy w Hotelu Mercure. 

Więcej…
 
ALSTAL po raz kolejny nagrodzony w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017”!

W dniu 13 października 2017 r.  w Centrum Konferencyjnym Hotelu Holiday Inn odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017” oraz „Wnętrze Roku Pomorza i Kujaw 2017 ”. 

Więcej…
 
<< << < < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > > >> >>

Strona 1 z 24
© 2019 ALSTAL Grupa Budowlana - Generalny wykonawca