English (United Kingdom) Polish (Poland)

Aktualności

 

Wizytacja budowy zespolu szkolno-przedszkolnego w Poznaniu: jest bardzo dobrze!

Pod koniec ub. tygodnia budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na poznańskim Umultowie wizytowali przedstawiciele władz Poznania, w towarzystwie przedstawiciela zarządu ALSTAL Grupa Budowlana. Konkluzja jest optymistyczna: mimo złej pogody prace idą pełną parą, widać zaangażowanie i efekty energicznych działan ALSTALu. - Jestem zadowolony, że prace idą zgodnie z harmonogramem, choć pogoda przecież nie rozpieszcza budowlańców - powiedział obecny na budowie wiceprezydent Poznania, Mariusz Wiśniewski.

Więcej…
 
Mamy podpisaną nową umowę: na rozbudowę szkoły muzycznej w Warszawie

W poniedziałek, 17 lipca, w siedzibie Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Warszawie przy ul. Miodowej 22c, przedstawiciele firmy ALSTAL Grupa Budowlana podpisali umowę z szefostwem placówki na rozbudowę siedziby szkoły.

Więcej…
 
W Kępnie prace toczą się już pełną parą

Prace w Kępnie przy budowie krytej pływalni dla mieszkancow miasta idą już pełną parą. Umowę na tę inwestycję podpisaliśmy na początku czerwca. 

Więcej…
 
Podpisanie umowy na budowę krytej pływalni w Kępnie

W piątek, 9 czerwca, podpisaliśmy umowę z przedstawicielami gminy Kępno (woj. wielkopolskie) na budowę krytej pływalni dla mieszkańców gminy.

Więcej…
 
ALSTAL laureatem Medalu Europejskiego BCC 2017

Medal Europejski BCC dla inowrocławskiego Alstalu. Za budowanie z sercem

Więcej…
 
ALSTAL wybuduje Centrum Sportu w Błoniu

W dniu 25 maja 2017 w błońskim ratuszu odbyło się podpisanie umowy między Gminą Błonie a firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę Centrum Sportu w Błoniu. 

Więcej…
 
ALSTAL wybuduje zespół szkolno-przedszkolny w Poznaniu

W połowie maja podpisaliśmy umowę ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie działającą w imieniu Urzędu Miasta Poznania na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego w Poznaniu.

Więcej…
 
ALSTAL rozbuduje Szpital ZOZ w Gnieźnie

W dniu 10 maja 2017 roku pomiędzy ZOZ w Gnieźnie a generalnym wykonawcą, firmą Alstal Grupa Budowlana została podpisana umowa na dokończenie rozbudowy Szpitala Pomnika Chrztu Polski w Gnieźnie. 

Więcej…
 
<< << < < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > > >> >>

Strona 1 z 22
© 2017 ALSTAL Grupa Budowlana - Generalny wykonawca