19 sty 2022
WYBUDUJEMY ALCHEMIUM DLA POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ
W środę 19 stycznia podpisano umowę na budowę Alchemium dla Politechniki Łódzkiej. W uroczystości uczestniczyli Prezes ALSTAL Jarosław Szczupak oraz prof. Krzysztof Jóźwik, Rektor Politechniki Łódzkiej. Pierwsze prace rozpoczniemy na przełomie lutego i marca, dlatego już teraz przygotowujemy teren inwestycji.