5 maj 2022
UROCZYSTE OTWARCIE PUNKTU UTRZYMANIA TABORU KOLEI WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU
Punkt Utrzymania Taboru Wągrowiec został oficjalnie otwarty 5 maja. Inwestycję o wartości niemal 70 milionów złotych zrealizowała firma ALSTAL Grupa Budowlana na rzecz Kolei Wielkopolskich.
Uroczystość rozpoczęło symboliczne przecięcie wstęgi. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Spółki Koleje Wielkopolskie, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak. Firmę ALSTAL reprezentowali Dyrektor Finansowa Anna Galant-Mikołajczak oraz Dyrektor Oddziału Bydgoszcz Michał Jakubczyk. Tym samym oficjalnie oddano do użytku inwestycję realizowaną przez dwa lata.