29 wrz 2022
CENTRUM ONKOLOGII W BIELSKU-BIAŁEJ NAJLEPSZYM OBIEKTEM OCHRONY ZDROWIA
Centrum Onkologii Bielsko-Biała, zrealizowane przez ALSTAL Grupa Budowlana, zwyciężyło w prestiżowym konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” w kategorii ochrony zdrowia. Konkurs promuje najciekawsze inwestycje budowlane w Polsce, w tym modernizacje, rozbudowy oraz nowe realizacje obiektów publicznych
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 28 września na Zamku Królewskim w Warszawie. Statuetkę za najlepszy obiekt ochrony zdrowia odebrał Kamil Janas, Dyrektor Oddziału Katowice ALSTAL. Konkurs organizowany jest od ponad 25 lat i należy do najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w kraju.