29 lis 2022
ALSTAL Z WYRÓŻNIENIEM „ŚLĄSKA WIELKA NAGRODA BUDOWNICTWA – 2022”
W piątek, 25 listopada w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej odbyła się finałowa gala konkursu „Śląska Wielka Nagroda Budownictwa – 2022”. Organizator wydarzenia – Śląska Izba Budownictwa – wyróżniła rozbudowę Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej prowadzoną przez ALSTAL Grupa Budowlana.