English (United Kingdom) Polish (Poland)

Aktualności

 

Wmurowaniem aktu erekcyjnego w Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu

 

27 czerwca na miejscu budowy odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego. W tubie z aktem erekcyjnym znalazła się lokalne gazety oraz okolicznościowa moneta. Grawerowana tuba została umieszczona w szklanej gablocie i wmurowana w ściany Centrum, tak aby w przyszłości była widoczna dla wszystkich korzystających z obiektu.

                                                                                                             

            c_140_90_16777215_0___images_bonie_2a.jpg                c_140_90_16777215_0___images_bonie2.jpg                                                                                

Nowoczesny, dwukondygnacyjny kompleks sportowo – rekreacyjny będzie obejmował pełnowymiarową halę sportową z widownią na blisko 500 osób, przystosowaną dla dyscyplin takich jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny, piłka nożna, badminton, unihokej czy tenis stołowy. Ponadto w obiekcie znajdzie się kryty basen ze zjeżdżalniami, basenem sportowym, basenem rekreacyjnym i wodnym placem zabaw dla dzieci, a także bogatą strefę SPA z saunami oraz kręgielnię.

c_140_90_16777215_0___images_bonie_akt.jpg

Na uwagę zasługuje najdłuższa w całym woj. mazowieckim, bo aż 50 metrowa strzelnica do strzelania sportowo-rekreacyjnego, myśliwskiego, programowego służb mundurowych, przeprowadzania zawodów strzeleckich, egzaminów strzeleckich licencyjnych dla pracowników ochrony I i II stopnia oraz treningów indywidualnych i grupowych w strzelaniu bojowym, sportowym i rekreacyjnym.

 

Centrum Sporty w Błoniu to kolejna duża inwestycja w tej Gminie, oczekiwana przez kilka dziesięcioleci przez jej mieszkańców. Budowa obiektu realizowana jest przez firmę ALSTAL Grupa Budowlana, która przez ponad 40 lat działalności, w swoim portfelu zgromadziła już wiele zrealizowanych obiektów sportowo – rekreacyjnych, m.in. Termy Maltańskie w Poznaniu.

Koniec realizacji przewidywany jest na jesień przyszłego roku

.c_140_90_16777215_0___images_bonie.jpgc_140_90_16777215_0___images_bonie_basen.jpg

 
© 2019 ALSTAL Grupa Budowlana - Generalny wykonawca