English (United Kingdom) Polish (Poland)

Aktualności

 

Mamy podpisaną nową umowę: na rozbudowę szkoły muzycznej w Warszawie

W poniedziałek, 17 lipca, w siedzibie Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Warszawie przy ul. Miodowej 22c, przedstawiciele firmy ALSTAL Grupa Budowlana podpisali umowę z szefostwem placówki na rozbudowę siedziby szkoły.

 

Młodzież ucząca się w szkole od dawna nie mieści się już w starym budynku. Zadecydowano więc o rozbudowie obiektu sarego sierocińca, mieszczącego się przy ul. Rakowieckiej 21. Prace obejmą gruntowną modernizację budynku i dobudowanie nowego skrzydła z salą koncertową. Obie części zostaną połączone szklanym łącznikiem. Sala koncetowa obliczona została na 300 osób, powstanie na planie koła. W obiekcie będzie też dużo więcej sal do ćwiczeń, tak, by uczniowie placówki (jest ich 700) mogli swobodnie rozwijać i kształtować swoje talenty.

c_140_90_16777215_0___images_stories_wizualizacja.jpg

Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Konior Studio. ALSTAL Grupa Budowlana wygrała przetarg na tę inwestycję, oferując cenę 57,5 mln zł.

W poniedziałek umowę sygnowali: z strony firmy ALSTAL Grupa Budowlana - prezes Jarosław Szczupak, ze strony Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych - jego dyrektor, Iwona Waga-Parafiniak. 

c_140_90_16777215_0___images_stories_wawa1.jpg

Zgodnie planami uczniowie wprowadzą się do nowej siedziby we wrześniu 2019 roku. 

 
© 2018 ALSTAL Grupa Budowlana - Generalny wykonawca